Kryzys w małżeństwie po 8 latach związku

Jest bardzo zle po 8 latach zona powiedziala ze sie wypalila nie rozmawialismy od jakiegos czasu o problemach unikalem tego sex sie tez popsol tez nie rozmawialismy .gdzies sie zgublismy .co zrobic zeby wszystko naprawic chce zmiany dla nas tylko boje sie ze ona niechce zawalczyc o nasz zwiazek.dlaczego nie dala mi wyraznych sygnalow jesli je dawala a ja ich nie widzialem dlaczego nie wziela mnie za reke i nie powiedzial co ja boli.Czy mamy szanse ja bardzo chce

Witam. Proponuje Panu zaprosić żonę na romantyczną kolacje. Bądź samemu taką przygotować. Zadbać o intymność i dobry nastrój, który pomoże w zbudowaniu bezpiecznej atmosfery. Proszę szczerze porozmawiać z żoną o swoich uczuciach, myślach i propozycjach jak naprawić i odzyskać to co utraciliście. Proponuje również podjęcie terapii małżeńskiej. Zyczę powodzenia.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza