Jak odzyskać żonę, która wyprowadziła się do innego mężczyzny?

witam chcialbym sie zapytac co mozna zrobic zeby zona wrocila do mnie jastesmy malzenstwem 14lat ok3 tygodnie temu zona sie przyznala ze kogos ma ze sie zakochala i sie wyprowadza a spotyka sie z nim od wrzesnia.mowi ze mnie kocha ale inaczej niz kiedys na poczatku jak jeszcze byla w domu rozmawialismy szczeze o nas i widzialem ze nie do konca jest pewna swej decyzi.mamy dwie corki ktore wyprowadzily sie z mama bardzo je kocham tlumaczylem ze wszystko mozna odkrecic i zeby wrocila nie wiem juz co mam robic

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza