Czy uda nam się uratować nasze małżeństwo?

Witam serdecznie . Zacznę od tego ze mam 26 lat jest z ze swoją zona 14 lat po ślubie jesteśmy prawie 4 . Mamy wspólne dzieci 10 lat corka i 3 latka mlodsza. Corka . Problem moj jest następujący. Brak komunikacji w związku coagle awantury i klotnie w sumie o rzeczy ktore miec miejsca nie powinny. Moja zona ma pretensje ze nie uczestniczę w zyciu rodziny ze nie potrafię się wstawić za rodzina . Moja zona ma pretensje o to ze moja mama czyli babcia nienprzychodzindo wnuczek . Moja zona obraza mnie w obecnosci moich dzieci obraza moja mame w mojej i dzieci obecność a zeby było nie za słodko kazała mi się wyprowadzić. Kocham swoja zone i swoje dzieci . I chcialbym wroic dondonu . Zaproponowałem zonie terapie u specjalisty zona sie zgodziła. Czy uda się nam.uratowac nasze malzenstwo .

Dzień dobry,

Sądzę, że to bardzo dobrze że zaproponował Pan żonie psychoterapię i że ona się zgodziła. Niestety nie mogę przewidzieć ani obiecać pozytywnych efektów, gdyż nie znam osobiście Państwa ani całej sytuacji. Po drugie z psychoterapią zawsze jest tak, że nie można z góry przewidzieć ani też obiecywać pacjentowi ogromnej poprawy, gdyż mijałoby się to z prawdą. Mam nadzieję, że uda się Panu uratować to małżeństwo i tego też Panu życzę.

Pozdrawiam serdecznie,

Katarzyna Kulczycka

http://psycholog - kulczycka.pl/