Padaczka a operacja płata skroniowego torbiela pajęczynówki

Witam jestem po 2 operacji płata skroniowego torbiela pajeczynówki,na dzien dzisiejszy mam padaczke ,depresje ,nerwice natrectw(zazdrosc o zone) i dzisiaj zona oswiadczyła ze musimy sie rozejsc . Twierdzi ze wymyslam sobie choroby choc lecze sie i wie o tym . A zeby było ciekawiej jestem bezpłodny a zona kocha dzieci . Pytanie :co mam dalej robic ?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza