Jak radzić sobie z tym, kiedy zamykam się w sobie?

Witam jak radzić sobie z tym kiedy zamykam sie w sobie? Jestem jakby zamroczony, ciężko mi sie skupic czasem na rozmowie z kumplem nie wiem co to moze być.

Witam,
mogą to być problemy począwszy od niższej samooceny na lęku społecznym kończąc. Zarówno jedno jak i drugie warte jest uwagi i leczenia, psychoterapia byłaby dobrym wyjściem. Z tego co Pan pisze sprawa jest dość trudna i utrudniająca codzienne życie, można w takiej sytuacji szukać konsultacji i pomocy w odpowiednich do miejsca zamieszkania Poradniach Zdrowia Psychicznego, jeśli współpracują z NFZ wówczas usługa jest bezpłatna. Zachęcam do poszukiwania pomocy dla siebie. Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza