Odrzucanie ludzi pomimo potrzeby kontaktu

jak to się dzieje,że osoba potrzebująca ludzi odrzuca ich? Ponoć ja tak robię,choć ja tego nie widzę.uważam,ze to ja jestem odrzucana przez ludzi, przez co bardzo cierpię. Jak w człowieku mogą znajdowac się takie sprzeczności?

Witam,
takie sprzeczności mogą się zdarzać, są nawet dość typowe. Zachęcałabym do kontaktu z psychologiem, psychoterapeutą, który pomoże to wyjaśnić, zrozumieć i radzić sobie z tym. Można próbować szukać takiej pomocy w Poradniach Zdrowia Psychicznego odpowiednich do miejsca zamieszkania, gdzie pomoc jest bezpłatna (w ramach NFZ). warto ulżyć swojemu cierpieniu, to możliwe. Pozdrawiam.