Wrażenie głębokiego upośledzenia umysłowego u 27-letniej osoby

Czy majac wrazenie glebokiego uposledzenia umyslowego, mimo ze mam 27 lat i nigdy nie bedac zdiagnozowana moge takie dostac? gubie sie w terenie, mam obsesje w ktorych mam swiadomosc ze nigdy nie pojde do pracy, bo jestem niezdolna,ukrywam sie w domu,moj stan doprowadzil do tego, ze prosba ani grozba nie odnajde sie w spoleczenstwie,nie moge wyjasnic swojego stanu, nie wiem co sie dzieje,leki na depresje nie pomagaly,bo to chyba faktycznie uposledzenie glebokie, zaburzenia adaptacyjne.

Witaj!
Trudności jakie pani opisała można niwelować podczas terapii oraz samodoskonalenia , natomiast wsparcie jest pani potrzebne na co dzień i dlatego proszę aby pani zgłosiła się do ośrodka pomocy w pani miejscu zamieszkania , a jeśli się pani boi kontaktów to do poradni zdrowia psychicznego aby zdiagnozowano panią lub udzielono pani konkretnego wsparcia i pomocy psychologicznej. Pozdrawiam