Torbiel pajęczynówki po utracie przytomności
Rok temu tk glowy nie wykazalo u mnie nieprawidlowosci. Po utracie przytomnosci 4 tyg temu w opisie torbiel pajęczynówki 18 × 9 mm . Czy jest powod aby sie niepokoic ? Mam czeste bole glowy omdlenia zaburzenia widzenia zawroty glowy z duzymi mdlosciami a procz tego nerwice.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Witam
Wskazana jest konsultacja z neurologiem, który pokieruje dalszą
ścieżką diagnostyczną i zastosuje odpowiednie leczenie.
Warto też rozprawić się z nerwicą i jej skutkami.
Najbezpieczniejszą metodą leczenia nerwicy i związanych
z nią zaburzeń jest psychoterapia. Podczas psychoterapii
leczy się nie tylko objawy choroby ale również dociera się
do przyczyny problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Pozdrawiam serdecznie
odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza