Zawroty głowy, uczucie osłabienia, nerwowość i lęki

Witam. Rok temu mialam objawy takie jak zawroty glowy,uczucie osłabienia,nerwowosc,lęk przed smiercia,bole w roznych czesciach ciala,podejrzewano nerwice. Dostalam,leki ale,ich nie bralam,zmienilam prace i odzylam, bylo eszystko dobrze,do tersz,znow mialamw iecej stresu w pracy i pojawily sie zawroty glowy npn,stop,uczucie osuwania sie gtuntu,derealizacja,czuje,czaselami jakbym ja to nie ja, lek ze umre, stany depresyjne,ciagle,chrzakanie, uczucie duszenia. Morfologia ok,elg tez.co to moze byc

To wciąż przykre objawy nerwicy, która nie została wyleczona, ani zaleczona. Istnieje ryzyko, że objawy będą wracać w sytuacjach stresowych. Proponuję podjęcie psychoterapii, która jest najskuteczniejszą metodą leczenia zaburzeń nastroju oraz zaburzeń lękowych.