Bóle w różnych częściach ciała, zmęczenie i zaburzenia widzenia

Witam, od paru lat mecza mnie rozne bole np. w prawym podzebrzu( badania ok kolonoskopia ok chyba jelito wrazliwe) bole glowy, zawroty glowy, uczucie jakbym miala zaraz zemdlec - badania ok punkcja ok. 3 lata temu nadcisnienie rozne tabletki - przyczyna nieznana. W koncu zeszly rok wypalenie zawodowe- wieczne zmeczenie, nerwowosc itp a teraz wyszedl za wysoki cukier. Niewyraznie widze a ostatnia noc to koszmar 3 ataki oblewajacego potu uczucie zapadania sie w nicosc, bol glowy. Czy to nerwica?

Szanowna Pani, objawy, o których Pani pisze, mogą mieć charakter psychosomatyczny i powstawawać na tle zaburzeń lękowych. Najskuteczniejszą metodą leczenia jest wtedy psychoterapia, a nie leki. Najlepiej udać się do terapeuty, który ma doświadczenie w psychosomatoterapii (metody pracy z ciałem, pracy z oddechem). Należy również zbadać, czy nie ma Pani problemów z tarczycą oraz cukrzycą. Zachęcam Panią do zapoznania się z podejściem Metasystemowym. Więcej informacji i adresy gabinetów w pani okolicach znajdzie Pani na stronie: www.pocieszka.pl
Polecam również artykuł:

http://psychoterapia.natemat.pl/127565,jak-wybrac-dobrego-psychoterapeute

Pozdrawiam,

Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,

zachęcam Panią do skontaktowania się psychoterapeutą. W trakcie terapii będzie Pani mogła znaleźć sposoby poradzenia sobie z trudnościami.

Pozdrawiam
Ewa Czernik