Silne bóle głowy i często bóle w sercu, uderzenia gorąca

Dzień dobry! Mam 20 lat, męczą mnie uderzenia gorąca oraz ostatnio zauważyłam że trzęsie mi się prawa dłoń. Badanie neurologiczne wporządku, tomograf nic nie pokazał, krew również. Zawsze mam silne bóle głowy i często bóle w sercu, ale tak jak już napisałam badania w normie. Czekam na odpowiedz ;)

Szanowna Pani, objawy, o których Pani pisze, mogą mieć charakter psychosomatyczny i powstawać na tle emocjonalnym. Najskuteczniejszą metodą leczenia jest tutaj psychoterapia, a nie leki. Najlepiej udać się do terapeuty, który ma doświadczenie w psychosomatoterapii (metody pracy z ciałem, pracy z oddechem). Warto również profilaktycznie zbadać tarczycę. Zachęcam Panią do zapoznania się z podejściem Metasystemowym. Więcej informacji i adresy gabinetów znajdzie Pani na stronie: www.pocieszka.pl

Polecam również artykuł:
http://psychoterapia.natemat.pl/127565,jak-wybrac-dobrego-psychoterapeute

Pozdrawiam,

Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej