Szybkie kołatania serca podczas silnego stresu

Denerwuję się podczas kłótni a serce moje bije szybko. Kiedy dręczą mnie różne myśli to nie mogę się uczyć. Moi znajomi podczas kłótni nigdy nie maja tego problemu z szybszym biciem serca. Czy są na to jakieś sposoby? Jak w trybie natychmiastowym spowolnić bicie serca, np. podczas kłótni?

Szanowna Pani, objawy, o których Pani pisze, jak najbardziej mają charakter psychosomatyczny i powstawają na tle zaburzeń lękowych. Najskuteczniejszą metodą leczenia jest tutaj psychoterapia, a nie leki. Najlepiej udać się do terapeuty, który ma doświadczenie w psychosomatoterapii (metody pracy z ciałem, pracy z oddechem). Zachęcam Panią do zapoznania się z podejściem Metasystemowym. Więcej informacji i adresy gabinetów w Krakowie znajdzie Pani na stronie: www.pocieszka.pl

Zapraszam również do mojego gabinetu:
www.gabinet-nest.com

Polecam również artykuł:
http://psychoterapia.natemat.pl/127565,jak-wybrac-dobrego-psychoterapeute

Pozdrawiam,

Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej