Ból serca i zawroty głowy

Boje sie czy to nie zawal .Jest jestem zla to strasznie mi boli tak by serce ale bylam z tym u lekarza i nic nie wyszlo .Jedynie co kazal to zyc bez nerwow .Przy tych atakach ma zawrory glowy bez upadku jak chodze to czuje w glowie pelnosc i w uszach i dzwnie mrowienia wszedzie na calym ciele i bym tylko spala . Mozna czego na uspokojenie zazyci do wizyty u lekarza .Zaczelo sie po rezygnaci z antykocepcji .

Szanowna Pani, objawy, o których Pani pisze, mogą mieć charakter psychosomatyczny i powstawać na tle emocjonalnym. Najskuteczniejszą metodą leczenia jest tutaj psychoterapia, a nie leki. Najlepiej udać się do terapeuty, który ma doświadczenie w psychosomatoterapii (metody pracy z ciałem, pracy z oddechem). Zachęcam Panią do zapoznania się z podejściem Metasystemowym. Więcej informacji i adresy gabinetów w Warszawie znajdzie Pani na stronie: www.pocieszka.pl

Polecam również artykuł:
http://psychoterapia.natemat.pl/127565,jak-wybrac-dobrego-psychoterapeute

Pozdrawiam,

Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej