Ból pod żebrami i zespół jelita drażliwego

Dzien dobry prosze mi powiedziec co moze oznaczac bol pod zebrami raz po lewej stonie raz po prawej od kilku dobrych dni tak na przemian mnie boli cierpie na zespol jelita drazliwego usg jamy brzusznej we wrzesniu 2014 wszystko wyszlo ok tego roku styczniu mialam robione ggtp alat aspat amylaza i wszystko wyszlo ok tylko w moczu wyszla mi bilrubina morfologia tez ok co moze oznaczac ten bol prosze o odpowiedz

Szanowna Pani, objawy, o których Pani pisze, mogą mieć charakter psychosomatyczny i powstawać na tle emocjonalnym. Najskuteczniejszą metodą leczenia jest tutaj psychoterapia, a nie leki. Najlepiej udać się do terapeuty, który ma doświadczenie w psychosomatoterapii (metody pracy z ciałem, pracy z oddechem). Zachęcam Panią do zapoznania się z podejściem Metasystemowym na stronie: www.pocieszka.pl

W Rybniku polecam gabinet pani Stanisławy Kufel.

Polecam również artykuł:
http://psychoterapia.natemat.pl/127565,jak-wybrac-dobrego-psychoterapeute

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej