Bolesność klatki piersiowej u 23-letniej osoby

witam ,mam naimie kasia i mam 23 lat ,mam pytanie dotyczace klatki piersiowej ,bczesto boli mne po srdku piersi to jest ból rodzaju wbijania cienkiej igły w skóre ,boj jest bardziej po lewej stonie ,bol wystepuje nawet kiedy stoje badz ide powoli ,a nawet kiedy lerze ,czesto mam kaszel ,prosze o porade co ztym bole i od czego on moze byc i co moge zrobic

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Szanowna Pani, objawy, o których Pani pisze, mogą powstawać na skutek przeziębienia. Odsyłam do artykułu:

http://www.poradnikzdrowie.pl/sprawdz-sie/sygnaly-ciala/klucie-w-sercu-bol-w-klatce-piersiowej-przyczyny_34786.html

Warto zatem zgłosić się do lekarza i zastosować odpowiednie leczenie. Jeśli jednak nie odczuje Pani poprawy, warto zastanowić się czy objawy nie powstają na tle zaburzeń lękowych. Wtedy najskuteczniejszą metodą leczenia jest będzie psychoterapia. Najlepiej udać się do psychoterapeuty, który ma doświadczenie w psychosomatoterapii (metody pracy z ciałem, pracy z oddechem).

Zachęcam Panią do zapoznania się z podejściem Metasystemowym. Więcej informacji oraz adresy zaufanych specjalistów znajdzie Pani na stronie: www.pocieszka.pl

Polecam również artykuł:

http://psychoterapia.natemat.pl/127565,jak-wybrac-dobrego-psychoterapeute

Pozdrawiam,

Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej