Zawroty głowy, uczucie lęku, chrząkanie, bóle pleców

Mam szereg róŻnych dolegliwosci:zawroy glowy.uczucie leku, ciagle chrzakanie, bole,pleców,bolw,glowy czasem uczucie duszenia.lekarze robili ekg morfologie i tarczyce wyszlo ok,uznaja ze to moze byc na tle,nerwowym,zaden lekarz nie cche skierowac na inne badania np serca. Boje sie ze,cos przeocza.czy ro nerwica?

Witam
Pani objawy mogą wskazywać na zaburzenia lękowe.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas
osobistej konsultacji.
W leczeniu objawów, które Pani opisuje najlepsze efekty przynosi
psychoterapia. Terapeuta pomoże Pani uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami lęków i pozostałych dolegliwości
Pozdrawiam serdecznie

moze byc....odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam,

Jeśli lekarze na podstawie wykonanych badań uważają, że z Pani organizmem wszystko jest w porządku, może to oznaczać, że dolegliwości mogą mieć podłoże psychologiczne. Dokładnie jednak - jakie są to trudności czy zaburzenia psychiczne może się Pani dowiedzieć umawiając się na konsultacje do psychologa/psychoterapeuty lub/i lekarza psychiatry. Poprzez serwis internetowy rzetelna diagnoza nie jest możliwa.

Pozdrawiam
Karolina Matlak