Natrętne myśli u 23-latki

Witam,mam problem chciała bym wyjaśnić przyczyne mojego zachowania to tak jakby mój umysł robił co chciał i wogule nie słuchał tego co ja od niego wymagam.chodzi tu o różne sytuacje np.jechałam autobusem i nagle porwałam bilet na pół a przecież jeszcze nie wysiadłam z autobusu poczym nagle oprzytomniałam i zapytałam samej siebie co ja zrobiłam ? Przecież mogę zapłacić mandat bo tak jakby bilet był by już nie ważny chyba.ale na szczęście kontroli nie było i nic się nie stało.Czy to choroba.?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam Panią. Bardzo Panią zachęcam do bezpośredniego kontaktu z psychologiem. Opisana przez Panią sytuacja w obecnym Pani życiu może przynosić bardzo nieprzyjemne doświadczenie utraty kontroli. To doświadczenie z kolei może powodować obniżenie Pani poczucia bezpieczeństwa. Jeśli takich sytuacji jest więcej to wspomniane przeze mnie konsekwencje będą silniejsze. Kontakt bezpośredni z psychologiem pozwoli zadać Pani niezbędne pytania by móc postawić diagnozę po której zostaną wybrane adekwatne oddziaływania, które będą dla Pani pomocne. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Witam,

Zachęcam do konsultacji u psychologa/psychoterapeuty lub/i lekarza psychiatry. Poprzez serwis internetowy rzetelna diagnoza zachowania nie jest możliwa, a tylko taka diagnoza będzie mogła coś wyjaśnić i albo Panią uspokoić, albo dać podstawę do zaproponowania Pani najlepszej formy pomocy, albo jedno i drugie.

Pozdrawiam
Karolina Matlak