Natrętne myśli na urlopie

mam czasami takie niby blache problemy jak gdzies jestem np.za granica na urlopie czy niektore rzeczy robie dobrze np.bedac na stolowce idac po sztucce zostawiam na stole okulary zeby kelner nie zabral mi jedzenia i takie problemy mnie mecza przeciez ludzie robia rozne rzeczy prawda/a ja sie tym przejmuje

Witam,
tak jak Pan napisał, faktycznie ludzie mają własne sposoby zachowania i reagowania, nawet takie które mogą być przez inne osoby uznawane jako dziwne. Niemniej jeśli komuś zaczynają przeszkadzać jego zachowania, wstydzi się ich i stanowi to powód do złego samopoczucia, to warto jest popracować nad taką oceną. Z tego co zrozumiałam, to tak sytuacja wygląda u Pana. Negatywne myśli na temat własnych zachowań powodują trudności ze zrelaksowaniem się i doświadczeniem odpoczynku. Zachęcam Pana do udania się na konsultację do psychologa lub psychoterapeuty. Specjalista, w czasie podjętej pracy będzie mógł wskazać właściwe sposoby reagowania, aby mógł Pan poczuć się lepiej w czasie wyjazdów.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl

Jeśli to rzeczywiście Pana męczy czy utrudnia życie, warto skonsultować się z psychologiem i przyjrzeć bliżej rzeczywistym, emocjonalnym przyczynom trudności. Psycholog zdiagnozuje, wesprze, pomoże zrozumieć i porazić sobie z objawami.