Jak objawia się pracoholizm?

Czy dokładanie sobie więcej pracy, a później odkładanie w sytuacji nie radzenia sobie z jakimś zadaniem może świadczyć o pracoholizmie?

Witam,
Nie sądzę,by chciała Pani definicji pracoholizmu a raczej wyp[alenia,które jest przeciążeniem psychicznym i wymaga reorganizacji.Często u podłoża takiego procesu jest lęk o utratę pracy,lecz na pewno droga,o której pani wspomina daje gorsze skutki ,więc proszę powierzyć problem specjaliście,by uporządkować zadania w stosunku do potrzeb.
Pozdrawiam serdecznie

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza