Nerwica lękowa i zaburzenia zachowania

Mam nime Sandra mam 24 lat cierpie na nerwice lękową czyli na depresie ląkową mam nawrut choroby przez rok było dobrze małam zdarzenie przy pierwszym razie małam takie zdrzenie pisał coś na tablecie i tak się uspokiłam że czułam że jak zdrowa na drugidzień się obudziłam się i sobie o tym i przeraiłam i poczułam się jakby był nas dwie chociasz jestem jednią i tom samą osobą jak zaczynam się czuć dobrze to wdedy zaczynam się czuć jak by nie była sobą chocissz jestem sobą strasznie się boje tego

Witam
Przyczyną nerwicy lękowej jak i depresji są zarówno czynniki biologiczne
jak też psychologiczne oraz środowiskowe.. W terapii nerwicy lękowej
i depresji stosuje się dwa podstawowe środki: leki oraz psychoterapię,
która jest najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny i znalezienia
sposobu rozwiązania problemu.
Pozdrawiam serdecznie

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza