Bóle ręki, klatki piersiowej i serca przy nerwicy

A mam pytanie czy mogą być jakieś bóle ręki klatki serca przy nerwicy lękowej bo mi się zdawało jak miałam kaszel ze to rak płuc i przeszło a teraz coś mi się dzieje z ręką drżą mi mam wrażenie ze upadme potem to mija . Jak usłyszę ze ktoś coś miał i zmarł tez zaraz szukam to u siebie i zaczynam się strasznie bać i zaczynają się bóle

Magdalena StusiĹska

Jeżeli ma pani zdiagnozowaną nerwicę lękową takie 'wyszukiwanie' chorób u siebie jak najbardziej może mieć miejsce. Proszę spróbować podejść do tego spokojnie i racjonalnie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza