Uczucie czegoś w przełyku i ból klatki piersiowej po środku

Witam. Od 3 miesięcy mam problem. Pracuję fizycznie na akord (siedzenia samochodowe 6kg). Bóle brzucha z lewej strony. Uczucie czegoś w przełyku i ból kladki piersiowej po środku. Możliwe, że po wysiłku fizycznym ? Ból łagodzi się przy odpoczynku (odczuwam wtedy lekkie pieczenie) Często mam potrzębę wzięcia głębokiego oddechu i suchy kaszel. Mam napady lękowe przed rakiem płuc. Czy to możliwe, że te objawy mogą być powodem Nerwicy Lękowej?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza