Torbiel pajęczynówki a omdlenie

Witam. W dniu 13.09.2016r stracilam przytomonosc . Ok. 3 lata temu leczylam na nerwice. Ponadto niedoczynnosc tarczyci i hahimoto. Po upadku zrobiono mi tk glowy z wynikiem - w okolicy guzowatosci potylicznej wewnetrznej torbiel pajęczynówki wielkosci 17×9 mm. Wizyte u neurochirurga mam w listopadzie. Od tej pory czuje sie fatalnie bardzo boli mnie glowa taki scisk w niej zawroty glowy uczucie goraca w glowie bol napieciowy. Rok temu z tk glowy nie wyszlo nic.

Witam,

Czy była Pani badana po omdleniu przez lekarza? Zlecono badania diagnostyczne?
Konsultował Panią neurolog?
Jeżeli wszystko powyżej odbyło się i wyniki były prawidłowe, to należy czekać na wizytę u neurochirurga.
Jeżeli omdlenie miało miejsce w domu, nie była Pani przez nikogo później badana, to należy zgłosić się dość pilnie do lekarza rodzinnego lub neurologa.
Jednoczasowo proszę skonsultować się ze swoim psychiatrą (zakładam, że jest Pani pod opieką specjalisty).
Pozdrawiam