Skutki uboczne omdlenia

W sierpniu stracilam przytomnosc poniewaz za bardzo sie zdenerwowalam , gdy sie ocknelam , zaczelo mi sie jakby cos przelewac w glowie ale tylko chwile , czy to normalne ? Od czasu tego omdlenia moglo mi sie cos stac ? Np. Z przepylwem krwi

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coscwiecej powiedzieć.