Torbiel pajęczynówki blaszki czworaczej a ból kręgosłupa

witam, mam 27 lat w 2012 roku we wrzesniu mialam robiny rezonans magnetyczny glowy i wynik byl torbiel pajeczynowki blaszki czworaczej, gdy poszlam w pazdzierniku do neurologa z boloem kregoslupa znowu dal mi na rezonans glowy chodz glowa mnie nie boli, ale strasznie sie boje tego badania bo jest nieprzyjemne,strasznie siew boje ze moze mam jakiegos raka,czy mimo ze glowa mnie nie boli moga byc jakies nieprzyjemne zmiany w glowie?reonans mam 10 lutego i ciagle o nim mysle pozdrawiam

Nie ma powodów do lęku
Torbiele pajęczynówki to zwykle wrodzone zmiany, nie są żadną postacią raka!!!
MRI pozwoli dokładniej ocenić torbiel. zwykle nie wymaga żadnego leczenia.
Pozdrawiam