Torbiel pajęczynówki a planowanie ciąży

Witam,mam 30 lat i dwoje dzieci z mężem planujemy 3 wymarzoną córeczkę,ale mam obawy ponieważ mam torbiel pajeczynowki zbiornika blaszki czworaczej lekarze mówią że wrodzona,ale ja się boję ze przy porodzie naturalnym może mi peknac,dodam że dwa poród miałam siłami natury ale jeszcze nie wiedziałam że mam torbiel,nawet nie wiem czy ja miałam już wtedy,proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza neurochirurga na konsultacje z prośba o określenie metody porodu i jego bezpieczeństwa dla Pani