Poziom leukocytów a stres związany z rozstaniem

Prosze o ocene tych wyników: Leukocyty 3,2, Erytrocyty 5,1,Hemoglobina 16,3,Hematokryt 45,Płytki krwi 140 inne parametry tez w normie. Badania byly zrobione przypadkowo do pracy...Dodam ze nie choruje,nie mam zadnych zlych objawow i nie chudne.7 miesiecy temu rozstalem sie z zona ,zdradzilem ja i nie umialem sobie poradzic z wyrzutami czy to moglo wplynac na te lekocyty czy taka moja uroda i poprostu tak mam...Bardzo prosze o pilna odpowiedz.Lekarz rodzinny nie kazal sie tym martwc

Witam Pana,

Stres rzeczywiście niekorzystnie wpływa na naszą odporność. Błędy niestety popełniamy wszyscy, jedni większe, inni trochę mniejsze. Musi się Pan nauczyć się z tym żyć, zamartwianie się tylko pogorszy Pana stan. Co się stało, to się nie odstanie. Przez dobre uczynki, odpokutuje Pan ten zły i będzie Panu lżej na duchu. A co do kwestii medycznych, to proponuję preparat Ecomer forte 2x1 caps.+ Wit B comp 3x 1 tabl. W Pana przypadku powinno pomóc i liczba leukocytów powinna się poprawić, choć dobrze byłoby Pana wcześniej zbadać. Proszę starać się nie stresować, dobrze odżywiać ( w diecie koniecznie warzywa i owoce) i spać minimum 6h, a najlepiej ok. 8h.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz

Witam. Warto jak najszybciej zgłosić się po pomoc do psychologa psychoterapeuty. Uciekając w zapomnienie od problemu, jak również ucieczka od odpowiedzialności, opuszczenie żony, nie oczyści sumienia ani nie miną wyrzuty sumienia. To pokazują wyniki badań. Problem należy dokładnie rozpracować, to gwarantuje wyzdrowienie psychiczne. Powodzenia w terapii