Kłucie w sercu a podwyższony poziom leukocytów

Witam, Jestem honorowym dawca krwi teraz bylem kolejny raz i nie odalem krwi tak jak poprzednim razem niewiem co sie dzieje bo wczesniej bez problemu, ostatnim razem mialem bardzo wysokie lekocyty ? ogolnie to bardzo czesto boli mnie glowa z prawej strony i kuje mnie sercr czasami tak ze nie moge zlapac odechu ale to chwile i przechodzi do jakiego najlepiej mam sie udac lekarza bo rodziny lekarz to ??? Pozdrawiam, sylwek707@gmail.com

Niewiem jakiego lekarza rodzinnego w swojej okolicy ma pan na myśli, ale zapewniam pana, że jak dobrze poszukać to zdarzają się bardzo przyzwoici i mądrzy. Z pana dolegliwościami powinien pan udać się do lekarza poz. Jeśli stać pana na wizytę prywatna to może pan udać się do lekarza specjalisty chorób wewnętrznych lub do lekarza hematologa.