Bóle głowy, kłucia w klatce piersiowej u 18-latki

Dzien dobry Mam18 lat od jakievos czasu boli mnie glowa czasami tak mocno przez chwile do tego ostatnio coraz czesciej boli mnie brzuch oraz noekiedy nawet kilka razy dzoennie boli mnoe w klatce piersiowej przez chwile . wszystkie te dolegliwosci pojawiaja sie i po paru min znikaja ale sa dosc mocne. Ogolnie dobrze soe odzywiam uprawiam sport ale czesto np. Podczas biegu szybko lapie zadyszke i zaczyna mi sie krecic w glowie. Pije tez kawe na pusty zoladek. Co mi moze byc

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało charakterystyczne i wymagają uszczegółowienia diagnostyki. Proponuję w pierwszej kolejności wykonać bdanie ogólne krwii i moczu oraz EKG i zgłosić się do lekarza, kóry na podstawie wynikó będzie miał szansę zawęzić pole poszukiwań przyczyny Pańskich dolegliwości.