Problem z kłuciem po prawej stronie brzucha

dziendobry mam problem od dluzszego czasu mecze sie strasznie z kuciem prawej strony brzucha myslalam ze to wyrostek mam obsesje ale juz 30 razu usg potem krew mocz ginekolog wszystko okik a nadal kuje ja nerwy mam czy to wyrostek tak kuje poradzcie co to moze byc i gdzie sie z tym zgłosic ,niby uroiog mowila ze mam zastuj nerce ale dlaczego wczesniej nie wyszlo jak kuje tyle lat i usg mialam 30 razy ..teraz znow cos kuje pod zebrem lewa strona ,tabletki nie pomagaja .moze pojsc na akupunkture p

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, moga byc to bóle na podłożu psychogennym badz tzw czynnosciowe bóle brzucha. Zalecam wizyte u gastroenterologa i uspokojenie sie bo prawdopodobnie nie sa to objawy zapalenia wyrostka robaczkowego. Pozdrawiam