Ból po prawej stronie brzucha u 19-latki

ziendobry mam problem od dluzszego czasu mecze sie strasznie z kuciem prawej strony brzucha myslalam ze to wyrostek mam obsesje ale juz 30 razu usg potem krew mocz ginekolog wszystko okik a nadal kuje ja nerwy mam czy to wyrostek tak kuje poradzcie co to moze byc i gdzie sie z tym zgłosic jak juz wszedzie byłam i okik wyniki boje sie ze to wyrostek jak myskle ze to trzustka to kuje mnie lewy bok prosze mi odpisac najlepiej chirurg chiurg ma odpisac na moje pytanie prosze a nie jakis stazysta pis

Jak wyobraża sobie Pani postawienie diagnozy przez internet bez zbadania Pani , jeśli dotychczasowe , wielokrotne badania wykonywane "wszędzie" nie dały rezultatu??? zż , specjalista chirurg onkolog