Uczucie silnego kłucia w sercu

Witam mam 23 lata od jakiegos czasu mam kłopoty z sercem. wydają sie byc powzne bo nie daja spokoju. a mianowicie czuje sielne klucie w klatce piersiowej wczesniej tylko podczas wysilku fizycznego lub stresu teraz nawet podczas spokojnego siedzenia. bardzo szybkie bicie serca. jak kluje mocno nie moge zlapac glebszego oddechu jak bol puszcza samoistnie po kilku chwilach to strasznie piecze tak jakby parzyło od srodka. i po jakims czasie bol i przyspieszone bicie wraca. bylam na ekg srce 130/ min

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po przeprowadzeniu badania lekarskiego i analizie ekg będzie można zdecydować o konieczność dalszego postępowanie, czy to leczniczego czy to diagnostycznego. być może będzie konieczność udania się do lekarza kardiologa.