Kłucie serca, osłabienie i duszność

Od kilku dni kluje mnie serce. Ból zdarza się kilka razy dziennie i robi się już nieznosny.ostatnio obidzilam się w nocy na lekkim kacu i myslalam że zadzwonie po pogotowie bo miałam nierówne bicie byłam osłabiona i cała się trzeslam. Czasami dochodzi do tego duszność . za niedługo mam wesele i się zastanawiam czy iść bo podczas ostatniej imprezy w trakcie tańca strasznie bolała mnie klatka piersiowa . jak zaczynaly się bóle robilm EKG i jest dobre. Co to może być ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Niedokrwistość? Problemy z tarczycą? Stres? Wskazana diagnostyka u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam