Długotrwałe kłucie w sercu u 21-latka

Witam mam na imię krystian i mam 21 lat , od 14 listopada zaczęło mnie kluc serce itd byłem w szpitalu zrobili ekg i wszystko ok , kulo i kulo i minęło co jakoś czas klulo , ale teraz od 2 tyg jest masakycznie cały czas kluje boli robi mi się duszno jak zakluje to tak jak bym miał zemdlec byłem w szpitalu zrobili ekg, krew i przeswietlnie klatki piersiowej i wszystko ok więc co to może być jeśli cały czas tam kluje i boli jak jest mostek odrobinę w lewo i to nie daje mi funkcjonować :(

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.