Ciche dni i agresywne zachowania wobec partnera

Co mam robic nie wiem jak opisac tp co dzieje sie ze mna w srodlu nie chce mi soe rozmawiac z zona przez dwa dni pptem wystarczy jedno slowp i wybucham gniewem do tegp stopnia ze ppdnioslem na mia reke nie pptrafie nie miec racji ppmocy

Witam,

To ważne, że postanowił Pan pomóc sobie (i żonie) w tej sytuacji.
Rozumiem, że zależy Panu na dobrych relacjach w domu.
Jak Pan napisał -coś dzieje się "z Panem w środku" ale jeszcze nie potrafi Pan tego nazwać.
Warto, aby Pan skorzystał ze wsparcia kogoś, kto pomoże Panu w zrozumieniu co takiego się dzieje.
Mogą to być bardzo różne zjawiska - np. nieuświadomione wspomnienia z przeszłości, nie wyjaśnione sprawy między Panem a żoną, stres związany ze zmianami w Pana życiu.

Proponuję poszukać psychoterapeuty. Porozmawiać z nim na konsultacjach i wtedy zadecyduje Pan co dalej robić.

Proszę się tym zająć. Pan cierpi i warto sobie pomóc.
Pozdrawiam
Artur Brzeziński