Zmiana zachowania żony

MAM problem z żoną. O 2 lat z zmieniła się -zaczeła się śmiać sama do siebie oraz prowadzi monologi szeptem sama ze sobą.Reaguje negatywnie na moją osobę. proszę o pomoc ... marek

Dzień dobry!

Żona powinna skonsultować się z lekarzem psychiatrą oraz psychologiem. Możecie Państwo na takie wizyty wybrać się wspólnie, lub z inną bliską osobą.

Pozdrawiam!