Związek z biseksualnym mężczyzną

WITAM PO 2 LATACH ZNSJOMOSCI DOWIEDZIALAM SIĘ ZE FACET JEST BI ŻE KIEDYŚ ROBIL LODA ALE BEZ FINALU CHCE 3 KATOW Z 2 DZIEWCZYNA CO MAM ZROBIĆ? ????((( przeszlosci bywalorobilem loda ale bez finalu poza tym fantazja moja byloby zobaczenie Ani z inna kobieta wiem ja osobiesie wole sie nie angażować w przyjazn nie znam zdania Ani w tym temacie, mam fantazje z facetami, ale raczej nie solo ale w podobnym ukladzie )))))

Wszystko zależy od Pani preferencji. Szczera rozmowa w której z jednej strony opowiedzą sobie Państwo o potrzebach a w drugiej o granicach może pozwolić ustalić kompromis. Warto jednak pamiętać, by być w zgodzie ze swoimi potrzebami i granicami, w przeciwnym wypadku może to powodować cierpienie i pogłębiająca się frustrację, a także rzutować na ewentualne przyszłe związki.
Może warto także skorzystać z pomocy seksuologa?