Jak poradzić sobie z problemem w określeniu swojej orientacji seksualnej?

mam problem ze swoja orjentacja mialem wieku 10 lat bliskie zabawy z chlopaki dokladnie z 2 wieku 15 spokalem jednego z nim i przyszly mi mysli ze ja jednak jestem gejem bo mialem z nim kontakt z chlopakiem .Mialem dziewczyny co wiecej podobaja mi sie nawet bardzo ale i tak wszsyscy we mnie widza geja tak bylo w szkole w pracy te mysli wracaja caly czas mam 33 lata zone co raz lepsze zycie finasowe ale te natretne mysli wracaja

Być może jest Pan orientacji biseksualnej. Nie ma testów, które określałyby orientację seksualną. Trzeba by wziąć pod uwagę treści np fantazji seksualnych, pożądanie, zakochiwanie się, tworzenie relacji miłosnych itd. Pojedynczy kontakt z chłopakiem w wieku nastolatka nie czyni Pana osobą homoseksualną. Jeśli pożądanie seksualne kierunkuje się do obu płci, to rozważałabym jednak orientację biseksualną. Ale dobrze byłoby porozmawiać ze specjalistą.