Brak chęci na współżycie a rozpad związku

Spotykamy sie od miesiaca niemal codziennie ,ale wczoraj bylam u niego gdzie przyjechal prosto z pracy chcial gotowac wiec ja postanowilam dla niego ugotwac zrobilam zakupy ogladnelismy film na dzien dobry mi powiedzial,ze jest zmeczony i ze rano musi znowu wstac i nie chcial ,zebym zostala na sex tez widzialam nie ma ochoty czy to sygnal ,ze mam sobie dac spokoj czy faktycznie byl zmeczony na dobranoc pisal na drugi dzien tez .

Dzień dobry!

Stały związek naturalnie wiąże się z tym, że wypełnia go wiele codziennych spraw - praca, obowiązki domowe, hobby, relaks itp. - nie tylko seks.

Spotkanie bez seksu i bez spędzonej wspólnie nocy nie oznacza rozpadu relacji. Jest możliwe, że mężczyzna lub kobieta rzeczywiście jest zmęczony/ zmęczona i nie ma ochoty na randkę. Niekiedy ze względu na bardziej napięty okres w życiu/ pracy para spotyka się rzadziej lub mniej intensywnie.

Zachęcam do rozmowy z partnerem.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Mężczyznom również zdarza się nie mieć ochoty na seks, wbrew ogólnemu przekonaniu, że jest to wyłącznie domeną kobiet. Opisany przez Panią jednorazowy incydent związany ze zmęczeniem partnera trudno uznać za szczególnie niepokojący dla samego związku. Warto jednak pamiętać, że bycie razem polega nie tylko na wspólnym uprawianiu seksu, ale przede wszystkim na wzajemnym wspieraniu się w różnych sytuacjach. Wydaje się, że zapomniała Pani o tym, skupiając się wyłącznie na własnej potrzebie uprawiania seksu.
Możliwe, że gdyby spróbowała Pani dopytać partnera i okazać mu zainteresowanie oraz wsparcie, jego zmęczenie mogłoby z kolei ustąpić na rzecz realizacji Pani seksualnej potrzeby. Warto również zwrócić uwagę, że związek trwający dopiero od miesiąca można rozwijać przede wszystkim poprzez wzajemne poznawanie się, rozmowy, dzielenie się zainteresowaniami i poglądami. Seks jest raczej dopełnieniem tego wszystkiego.

Pozdrawiam.