Brak przyjemności odczuwanej z seksu oralnego

Witam. Ostatnio mój chłopka powiedział mi że nic nie czuje gdy uprawiamy seks oralny. Robimy to od niedawna ale on wcześniej dużo sie masturbował. Czy to ma jakiś związek ? I czy kiedyś coś bd czuł ?

Dostrzega Pani prosty związek miedzy długotrwałym masturbowaniem się chłopaka a waszymi wzajemnymi pieszczotami. Może być tak, że sprawianie sobie przyjemności chłopak przedkłada na wasze wspólne intymne chwilę. Warto zawsze rozmawiać ze sobą. Dopiero poznajecie Państwo swoja intymność, swoje potrzeby i oczekiwania od partnera. Szczera rozmowa działa cuda, pozwala odzierać ze wstydu ważna intymna sferę, poznawać partnera oraz budować bliskość- klucz do zadowolenia w związku.

Witam Panią,

Jeśli Pani partner seksualny przed podjęciem Państwa kontaktów masturbował się intynsywnie, mogło to wpłynąć na to że uwarunkował się na nawyk masturbacji. Oznacza to, że w czasie seksu potrzebuje doznań związanych z silnym uciskiem jak przy masturbacji. Brak satysfakcji z seksu oralnego może także wynikać z lęku towarzyszącego partnerowi podczas tego rodzaju pieszczot jeśli np. nie czuje się wystarczająco doświadczonym kochankiem) Istnieje także taka grupa mężczyzn, którzy za seksem oralnym po prostu nie przepadają. Warto zatem koncentrować sie na takich aktywnościach seksualnych, które obojgu Państwu sprawiaja satysfakcję :-)

Pozdrawiam!