Jak zachęcić partnera do współżycia?

Jak zachęci partnera do współżycia? Na samym początku nie mogliśmy się sobą nacieszyć wzajemnie ciągle mieliśmy potrzebę nie tylko sexu ale też tulenia się całowania spędzania razem czasu. Odkąd mieszkamy razem wszystko się zmieniło. Parterowi wystarcza stosunek raz na miesiąc. Kiedy chce się przytulic zawsze ma wymówke a to ogląda a to coś... a gdy proszę o spacer jest zmęczony. Czuje się już jak kura domowa potrzebna do "brudnej" roboty a nie do kochania.

Witam, sprawa wymaga poważnej rozmowy z partnerem, współżycie raz na miesiąc to znacznie poniżej normy, szczególnie w młodym wieku.Chociaż oczywiście poziom libido to sprawa dość indywidualna i przy znacznej rozbieżności w poziomie potrzeb, wskazane jest dążyć w relacji do pewnego kompromisu w tej sprawie.Pozdrawiam

Dzień dobry.

Wydaje się, że głównym powodem spadku zainteresowania seksem u Pani partnera, było wspólne zamieszkanie. Wcześniej wzajemne spotkania były zapewne dla partnera swoistym świętem, a teraz jest Pani już zdobyta i wciąż "na wyciągnięcie ręki".
Niektórzy mężczyźni tak mają, że po okresie "tokowania", gdy "zdobycz" jest już upolowana - przechodzą w stan "letargu" i przestają się starać.
Chyba czas najwyższy spokojnie porozmawiać z partnerem, mówiąc o swoich potrzebach i oczekiwaniach - zarówno tych dotyczących intymnych relacji, jak i relacji w ogóle. Z całą pewnością również nie warto dać się zaszufladkować w roli "kury domowej".

Pozdrawiam.