Problem z orgazmem po rozpoczęciu życia seksualnego

Witam, mam 19 lat i od okolo 1,5 miesiaca zaczelam zycie seksualne z partnerem. On wczesniej mial juz inne partnerki, lecz jest moim pierwszym. Problem polega na tym, ze nie czuje przyjemnosci podczas stosunku, oby dwoje sie staramy, zeby bylo jak najlepiej, ale od samego poczatku nie wychodzi. Mu to sprawia przyjemnosc, lecz ja nic nie czuje. Czy problem jest w mojej psychice czy jest to juz problem zdrowotny?

Dzień dobry!

To naturalne zjawisko. Kobieca seksualność rozwija się stopniowo. Dla większości kobiet jest procesem nauki, stopniowego zbierania doświadczenia i zwiększania świadomości swojego ciała i potrzeb. Kilka miesięcy współżycia to czas bardzo krótki.

Czy odczuwa Pani podniecenia?
Czy przyjemność pojawia się podczas masturbacji?

Pozdrawiam!