Problem z orgazmem u 39-latki

witam pisze poniewaz mam problem jaki juz pisze jestem kobieta i mam przyjaciela z ktorym wspolzyje i jest mi dobrze z nim bardzo lubie jak mnie pisci po punkcie G lecz nie moge wydac z siebie tych przysłowiowych sokow poprostu czuje tak jakbym miala sie zaraz posikac a nic nie idzie przy tym mam takie dzwiwne ciarki po mnie przechodza i koniec dlaczego tak sie dzieje prosze o odpowiedz dziekuje i pozdrawiam

Piotr Pilarski

Przez internet nie można Pani pomóc. Sugeruję wizytę u seksuologa.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Tzw. wytrysk kobiecy nie jest zjawiskiem powszechnym i nie jest problemem, jeśli się nie pojawia.
Czy poza tym przeżywa Pani orgazm podczas zbliżeń?
Czy są inne pieszczoty, które wywołują Pani orgazm (np. łechtaczki)?
Czy osiąga Pani orgazm podczas masturbacji?

Pozdrawiam!