Problemy z erekcją podczas stosunku z kobietą doświadczoną seksualnie

Witam, mam 29 lat i slabe doswiadczenie sexualne, kobieta rok mlodsza i duze doswiadczenie, zdarza sie ze mi nie staje, tzn nie do konca, i po chwil flaczeje, albo staje i kiedy w nia wchodze to w srodku flaczeje, kiedys czesto sie masturbowalem. boje sie bo robi sie w zwiazku bardzo nerwowo przez to, a poza sfera sex jest/bylo bardzo dobrze. pomocy ...

Dzień dobry,

Opisane przez Pana objawy wskazują, że bardzo nerwowo podchodzi Pan do Waszego intymnego współżycia. Z założenia przyjmuje Pan również, że większe doświadczenie partnerki w jakiś sposób Pana dyskwalifikuje. To wszystko, niestety, ma wpływ na jakość seksu, jak również Pańską, nazwijmy to - kondycję. Mówiąc krótko - im bardziej się Pan przejmuje przed i podczas seksu, tym bardziej Pański penis będzie odmawiał posłuszeństwa.
Warto przy tym pamiętać, że o ile doświadczenie w seksie z pewnością ma znaczenie, to największą wartością w nim jest wzajemne odkrywanie swoich potrzeb, pragnień i preferencji - "uczenie się" siebie i ciała partnera. Innymi słowy, seks może być przyjemniejszy, gdy bardziej spróbuje się Pan skupić na osobie partnerki, niż na własnym penisie. Nie można też zapomnieć, że, jak sama nazwa wskazuje, "współżycie" wymaga aktywności obojga partnerów. Skoro więc partnerka ma większe doświadczenie, mogłaby się przecież nim z Panem podzielić?

Na koniec uwaga, że doświadczenie masturbacyjne w Pana przeszłości wydaje się mieć w tym wypadku podrzędne znaczenie.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.