Silna erekcja podczas rozmowy z ładną kobietą

Problem z erekcjami,jak poznaje rozmawiam z ładna dziewczyna to mam silna twarda erekcja penis staje w spodniach odznacza się przez co krępuje się, widać jak stoi, nawet w sklepie kiosku moment tylko ładna kobieta obsługuje zaraz staje mi penis , albo jakaś randka na kawę od razu mocno stoi i widać przez spodnie, co robić na to? Przez to krępuje się przed randkami rozmowami z kobietami, próbowałem onanizowac się przed randka ale i tak stoi mimo tego jak tylko podejdę i rozmawiam i ładna kobieta

Dzień dobry.

Z opisu można wnioskować, że być może w związku z brakiem możliwości współżycia i nierozładowanym napięciem seksualnym jest Pan uwrażliwiony na wszelkie kontakty z kobietami, które odczytuje Pan jako potencjalną możliwością odbycia kontaktu seksualnego - stąd pojawiająca się erekcja.

Mówiąc prościej - powyższy brak skutkuje kojarzeniem z seksem różnych sytuacji, niekoniecznie mających charakter seksualny.

W oparciu o podane informacje, nie da się jednak udzielić konkretnej i precyzyjnej porady. Konieczna byłaby dłuższa rozmowa i dodatkowe dane na temat np. Pańskich dotychczasowych doświadczeń seksualnych, kontaktów i relacji (nie tylko seksualnych) z kobietami i ludźmi w ogóle.

Z powyższego powodu sugerowałbym konsultację seksuologiczną, podczas której mógłby Pan poszukać rzeczywistych przyczyn Pańskiego stanu.

Pozdrawiam.