Erekcja na myśl o męskim członku i zaburzenia wzwodu przy kobietach

Witam. Jestem mężczyzną. W kręgu mojego zainteresowania leżą kobiety, odczuwam silny pociąg do kobiet, jednak słabo przekłada się to na erekcję. Pieszczenie kobiety sprawia mi niesamowitą przyjemność, ale czuję że w tym czasie członek nie reaguje. Do mężczyzn jako takich nie odczuwam pociągu kompletnie, jednak myśl o samym penisie, już pewną erekcję wywołuje. Za każdym razem czuję się z tym fatalnie. Dlaczego tak jest i co powinienem z tym zrobić?

Dzień dobry!

Ludzka seksualność jest barwna, złożona i różnorodna. Trudno o odpowiedź na Pańskie pytanie bez osobistego kontaktu, osobistej rozmowy i większej ilości informacji. Zachęcam do konsultacji z psychoterapeutą seksuologiem.

Pozdrawiam!