Upodobania seksualne u 25-latka

Witam chcę opisać swój problem. Mam 25 lat, a kompletnie nie pobudzają mnie seksualnie kobiety poniżej 30. Najbardziej pobudzają mnie dobrze zbudowane, mam na myśli dojrzałe kobiety z szerokimi, ale nie do przesady udami, łydkami, około 1.7. Odczuwam silne pragnienie dominacji i zniewolenia podczas sexu przez kobiety po 40 roku życia. Bardzo pobudzają mnie kobiety ubrane w wysokie kozaki. Lubię też gdy kobieta jest zdecydowana, twarda, nawet władcza. Czy moje upodobania są zdrowe czy nie?

Dzień dobry!

Ludzka seksualność jest barwna i różnorodna. Może zawierać w sobie także szczególne, charakterystyczne i trwałe preferencje. Fetyszyzm ma zarówno swoje korzyści, bezpieczne i przyjemne strony - jak i niebezpieczeństwa. Właściwym miejscem, aby bliżej przyjrzeć się, przeanalizować, zrozumieć i ewentualnie przekształcać swoją seksualność - jest gabinet seksuologiczny.

Pozdrawiam!