Masturbacja 24-latka

Witam mam 24 lata ostatnio rozmyslam nad swoją masturbaciją,od zawsze podniecaly mnie dziewczyny ale ja tak ze przebieralem sie w damskie ciuchy wyobrazalem sobie podczas ogladania porno ze to ja jestem tą kobietą w filmie do momentu orgazmu pozniej mijalo i po staremu a tak że stymulowalem odbyt dodam ze wogole nie krecą mnie faceci i mam ogromne wyrzuty sumienia przez to pozatym ostatnio podniecalo mnie adorowanie w pracy dla zartow kolegi nawet przeszly mysli ze chcialbym byc kobietą pomocy:(

Dzień dobry!

Ludzka seksualność jest barwna i różnorodna. Żadne potrzeby seksualne (np. biseksualne, związane z transwestytyzmem itp.) nie są dziwne ani złe same w sobie, dopóki nie krzywdzimy ich realizacją innych albo samego siebie. Zachęcam do podjęcia psychoterapii (najlepiej w kontakcie z psychologiem seksuologiem), aby przyjrzał się Pan bliżej swojej tożsamości i potrzebom seksualnym, a przede wszystkim zastanowił się, dlaczego powodują u Pana tak silne cierpienie i wyrzuty sumienia, oraz, jak może Pan sobie lepiej z tym radzić.

Pozdrawiam!