Obsesja na punkcie łaskotek

Podniecają mnie łaskotki, mam na ich punkcie obsesję. Jak sobie z tym poradzić?

Jeśli przeszkadza, to wskazana konsultacja psychologa seksuologa. W Warszawie nie powinno być problemu z dostępnością do takiego specjalisty.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry!

Ludzka seksualność jest barwna i różnorodna. Jej elementem mogą być m.in. fetysze, specyficzne, wyjątkowe upodobania. Często jest możliwe stworzenie takiego związku i/ lub prowadzenie takiego życia seksualnego, aby fetysz stał się jego naturalną częścią. Jeśli tak się nie dzieje, czuje Pan, że specyficzne preferencje utrudniają Pana życie, martwią Pana lub są niemożliwe do realizacji - proszę osobiście skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!