Czy można wprowadzić łaskotki do gry wstępnej?

Czy można wprowadzić łaskotki do gry wstępnej? Które części ciała wtedy łaskotać i jak?

Dzień dobry.

Gra wstępna może zawierać różne elementy, więc nie ma przeszkód, by nie dołączyć do niej również łaskotek - oczywiście, o ile będą one spełniać swoją "wstępną" funkcję. To jednak pytanie należy zadać osobie, z którą zamierza się tę grę wstępną prowadzić.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

To pytanie do Pana partnera/ partnerki. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań i wspólnych eksperymentów.

Pozdrawiam!